CPMFBB130BO 500 mm x 500 mm x 130 mm foam tray with 100 compartments
  • Visa
This 130 mm high foam tray is divided into 100 compartments. It is particularly suitable for the safe storage of fragile items, miniatures and accessories.
Accessories can also be stored neatly and safely here.
  • Each of the 100 compartments is 40 mm long x 40 mm wide x 120 mm deep.
This foam tray has the dimensions: 500 mm x 500 mm x 130 mm total height (120 mm usable height + 10 mm foam base).