AF050IA07 50 mm foam tray for Star Wars Imperial Assault board game box
  • Visa
Dimension for this board game foam tray is 285 mm x 285 mm x 50 mm. The 50 mm thickness is the result from 10 mm base and tray with 40 mm effective usable height.Ready to use - glued 10 mm foam base.
  • Dimension 285 mm x 285 mm x 50 mm