BBMEBP055BO 55 mm foam tray for Rising Sun: Kami Unbound
Tax included
Low stock
  • Visa
The 55 mm foam tray has:
  • 7 compartments for Kami Unbound miniatures
The Feldherr foam tray has the dimensions: 238 mm x 140 mm x 55 mm height. The 55 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 45 mm effective depth.