BEJG110BO 285 mm x 142,5 mm x 110 mm foam tray for Imperial Assault: Jabba's Realm - Rancor
  • Visa
The 110 mm foam tray for Imperial Assault - Jabba's Realm offers:
  • 1 compartment for the Rancor
  • 1 compartment for Jabba the Hutt
  • 1 compartment for cards in sleeves or tokens
  • 1 compartment for a bigger miniature like a Bantha Rider
  • Dimension 285 mm x 142,5 mm x 110 mm