BFJL070BO Feldherr foam tray for boardgames
  • Visa
Special designed foam tray for all miniatures and cards in sleeves from Arcadia Quest: Whole Lotta Lava expansion. The tray fits perfect the original Whole Lotta Lava box (212 mm x 212 mm). The Set comes with an extra foam topper.
The 70 mm thickness for this foam tray is the result from 10 mm foam base and foam tray with 60 mm effective height.
  • Dimension foam tray: 212 mm x 212 mm x 70 mm height