BJMEHB050BO foam tray for the Warhammer Underworlds: Nightvault core game box
  • Visa
Dice and tokens can be sorted into the remaining 3 compartments.
  • The foam tray has the dimensions: 293 mm x 219 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base)