BXMEBF045BO 45 mm foam tray with 24 compartments for Rising Sun - Turtle- and Dragonfly-Clan
  • Visa
The foam tray for Turtle and Dragonfly Clan has compartments for:
  • 10 Turtle Clan miniatures
  • 10 Dragonfly Clan miniatures
  • Cards in sleeves
  • Stronghold Tokens
The Feldherr foam tray has the dimensions: 312 mm x 312 mm x 45 mm height. The 45 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 35 mm effective depth.