FS035ZC12 35 mm foam tray with 45 conical slots for Zombicide miniatures
  • Visa
Special Foam Tray for 45 Zombicide figures.
  • Dimension of the Feldherr full size (FS) foam tray: 345 mm x 275 mm x 35 mm