FS080A013 Feldherr foam tray for Seraphon - 4 compartments
  • Visa
  • Each of the 4 compartments is 142 mm long x 108 mm wide x 70 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 80 mm total height (70 mm usable height + 10 mm foam base).