FSMFDW105BO Feldherr foam tray for Hedonites of Slaanesh - Dexcessa, the Talon of Slaanesh
  • Visa
The compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 90 mm long x 48 mm wide x 95 mm high
  • 2 compartments: 105 mm long x 97 mm wide x 95 mm high
  • 4 compartments: 66 mm long x 65 mm wide x 95 mm high
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 105 mm total height (95 mm usable height + 10 mm foam base).