HS040A034 Feldherr foam tray for Dixit - cards and accessories
  • Visa
You can also find this product here:
The Half-Size foam insert is divided into four compartments.
  • Each of the two compartments is 62 mm long x 40 mm wide x 30 mm deep.
  • The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base)