HS040BB06 40 mm half-size foam tray for 12 Blood Bowl miniatures - 2016 Edition
  • Visa
Special foam tray for 12 Blood Bowl 2016 and other fantasy football miniatures.
  • Dimension of the Feldherr half-size (HS) foam tray: 275 mm x 172 mm x 40 mm height
  • 12 slots with the size 54 x 41 x 30 mm height