HS050WH45 foam tray for Primaris Space Marines - 12 compartments
  • Visa
  • Each of the compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 245 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).