HS050ZC15 50 mm Half-Size Foam Tray 37 Zombicide miniatures
  • Visa
Special Foam Tray for 37 Zombicide figures.
  • Dimension of the Feldherr Half-Size (HS) Foam-Tray: 172 mm x 275 mm x 50 mm
  • The 37 slots have a diameter of 28 mm and a hight von 40 mm