HS060WH38 foam tray for Warhammer Underworlds - 7 compartments
  • Visa
Of course, it is also perfectly suitable for dice or tokens as well.
The 7 compartments have the following measurements:
  • 2 compartments: 54 mm long x 85 mm wide x 50 mm deep
  • 2 compartment: 50 mm long x 70 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 60 mm long x 75 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 67 mm long x 75 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 50 mm long x 75 mm wide x 50 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base)