HS070WH15 70 mm half-size foam tray for Warhammer decks in deck boxes/ cases
  • Visa
Protect your Warhammer cards! Foam tray for up to 3 deck boxes/ cases. The compartments are 100 x 76 mm x 60 mm in size and each have two finger holes.
The Feldherr half-size (HS) foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 70 mm height. The 70 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 60 mm effective depth