HS090A003 Feldherr foam tray for Ynnari - 5 compartments
Tax included
Low stock
  • Visa
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 4 compartments: 78 mm long x 60 mm wide x 80 mm deep
  • 1 compartment: 137 mm long x 78 mm wide x 80 mm deep
The Half-Size foam tray measures: 275 mm x 172 mm x 90 mm total height (80 mm usable height + 10 mm foam base).