HSCR080BO Half-Size foam tray with 3 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The 3 compartments have the following measurements:
  • 1 compartment: 152 mm long x 120 mm wide x 70 mm deep
  • 2 compartments: 120 mm long x 71 mm wide x 70 mm deep
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 80 mm total height (70 mm usable height + 10 mm foam base).