HSMEHC060BO Feldherr foam tray for Warhammer Underworlds: Nightvault - Arcane Hazards
  • Visa
Eight compartments are tailor-made for all six hex tiles from the 'Arcane Hazards' set:
  • throne
  • pyre of skulls
  • 3 floating triangular ruins
  • 2 smoke-covered triangular ruins
  • broken statue
  • creepers
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base)