HSMELI050BO 50 mm Half-Size foam tray with 4 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
foam tray with 4 compartments each 30 mm
The 4 compartments have the following dimensions:
  • Each of the 4 compartments is 250 mm long x 30 mm wide x 40 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).