HSMEME080BO 80 mm Half-Size foam tray with 7 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
Game material such as tokens and tiles or other small parts can also be neatly stowed here.
The 7 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 105 mm long x 105 mm wide x 70 mm deep
  • 4 compartments: 69 mm long x 61 mm wide x 70 mm deep
  • 2 compartments: 47 mm long x 32 mm wide x 70 mm deep
This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 80 mm total height (70 mm usable height + 10 mm foam base).