HSMEPP085BO Feldherr foam tray for Skorpius Dunerider / Skorpius Disintegrator
  • Visa
  • Each of the 2 rectangular compartments from HSMEPP085BO is 65 mm long x 40 mm wide x 75 mm deep.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 85 mm total height (75 mm usable height + 10 mm foam base).