HSMFDV090BO Feldherr foam tray for Soulblight Gravelords - Lauka Vai, Mother of Nightmares
  • Visa
The compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 55 mm long x 40 mm wide x 80 mm high
  • 2 compartments: 65 mm long x 40 mm wide x 80 mm high
  • 2 compartments: 70 mm long x 40 mm wide x 80 mm high
  • The two circular compartments have a diameter of 33 mm.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 90 mm total height (80 mm usable height + 10 mm foam base).