HSMFIH040BO Feldherr foam tray for Subbuteo - Professional Edition
  • Visa
You can also find this product here:
The insert is suitable for the following goalkeeper variants:
  • Straight Handle HEX from "The Cat 3"
  • Airplane handle HAWK from "The Cat 3"
  • Zeugo goalkeeper
  • Hasbro goalkeeper from the board game box
  • This Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base)