ABBA025ESD 300 mm x 300 mm x 25 mm foam topper / bottom - electrostatic dissipative
  • Visa
The foam base has the following dimensions: 300 mm x 300 mm x 25 mm height.
  • Electrostatic dissipative / ESD foam
  • Typical surface resistance Rs = 10^10 to 10^11 Ω