AG055BR03 55 mm foam tray for Blood Rage - Kickstarter exclusives
  • Visa
  • 4 Kickstarter exclusive monsters
  • Gods of Asgard
  • 5th Player Expansion OR 5th Player Kickstarter Expansion
Dimension for this board game foam tray is 295 mm x 295 mm x 55 mm. The slot size:
  • 1 slot 74 mm x 29 mm x 45 mm
  • 1 slot 66 mm x 25 mm x 45 mm
  • 1 slot 58 mm x 42 mm x 45 mm
  • 1 slot 58 mm x 25 mm x 45 mm
  • 2 slots 57 mm x 25 mm x 45 mm
  • 4 slots 56 mm x 29 mm x 45 mm
  • 1 slot 47 mm x 25 mm x 45 mm
  • 4 slots 40 mm x 25 mm x 45 mm
  • 6 slots 32 mm x 25 mm x 45 mm
  • 26 slots 25 mm x 25 mm x 45 mm
  • 1 round slot with 26 mm diameter and 45 mm height
  • 1 round slot with 30 mm diameter and 45 mm height