AG055ZC28 foam tray for Zombicide - 68 compartments
  • Visa
The 68 compartments have the following measurements:
  • 54 compartments: each 26 mm long x 25 mm wide x 45 mm deep
  • 14 compartments: each 40 mm long x 38 mm wide x 45 mm deep
The Half-Size insert has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 55 mm total height (45 mm usable height + 10 mm foam base)