AGDY055BO 295 mm x 295 mm x 55 mm foam tray for board game boxes
  • Visa
You can also find this product here:
Dimension for this boardgame foam tray is 295 mm x 295 mm x 55 mm. Slot size:
  • 10 slots 32 mm x 25 mm x 45 mm
  • 4 slots 29 mm x 53 mm x 45 mm
  • 1 slot 25 mm x 44 mm x 45 mm
  • 1 round slot with 50 mm diameter and 45 mm height
  • 1 round slot with 57 mm diameter and 45 mm height
  • 3 slots 52 mm x 78 mm x 45 mm
  • 4 large slots with different curvatures between 58 mm x 70 mm x 45 mm and 90 mm ​​x 95 mm x 45 mm