AGFM035BO 295 mm x 295 mm x 35 mm foam tray for board game boxes with 25 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
Compartment dimension:
  • 15 compartments 58 mm x 44 mm x 25 mm
  • 10 compartments 44 mm x 28 mm x 25 mm
  • Dimension 295 mm x 295 mm x 35 mm