AGHR050BO 50 mm foam tray with 10 compartments for Masmorra: Dungeons of Arcadia - heroes and cards
  • Visa
  • 6 compartments for heroes
  • 4 compartments for cards in sleeves, medium dungeon tiles, player aids and hero boards
The Feldherr foam tray has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 50 mm height. The 50 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 40 mm effective depth