AGHS035BO 35 mm foam tray with 33 compartments for Masmorra: Dungeons of Arcadia - dice and dungeon tiles
  • Visa
Dimension for this board game foam tray is 295 mm x 295 mm x 35 mm.
  • 6 compartments for small dungeon tiles
  • 27 compartments for dice
The Feldherr foam tray has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 35 mm height. The 35 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 25 mm