AGKA100BO 100 mm foam tray with 9 compartments for Dark Souls - The Board Game - bosses
  • Visa
The 100 mm foam tray for offers:
  • 1 compartment for Dancer of the Boreal Valley
  • 1 compartment for Executioner Smough
  • 1 compartment for Boreal Outrider Knight
  • 1 compartment for Gargoyle
  • 1 compartment for Titanite Demon
  • 1 compartment for Winged Knight
  • 3 for dice and tokens
The Feldherr foam tray has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 100 mm height. The 100 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 90 mm effective depth