AGMEAL055BO 295 mm x 295 mm x 55 mm foam tray with 68 compartments for board game boxes
  • Visa
You can also find this product here:
The compartments have the following measurements:
  • 54 compartments: 26 mm long x 25 mm wide x 45 mm deep
  • 14 compartments: 40 mm long x 38 mm wide x 45 mm deep
The Half-Size insert has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 55 mm total height (45 mm usable height + 10 mm foam base)