AGMEVG060BO Feldherr foam tray for Blood Rage Digital Physical Viking Pledge - Promos Box
  • Visa
A round compartment in the middle provides space for the large base rings.
The foam tray has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).