ASEC035BO 247 mm x 247 mm x 35 mm foam tray for board game boxes
  • Visa
You can also find this product here:
Dimension for this board game foam tray is 247 mm x 247 mm x 35 mm. Slot size:
  • 1 slot 96 mm x 65 mm x 25 mm
  • 2 slots 80 mm x 54 mm x 25 mm
  • 8 slots 45 mm x 40 mm x 25 mm
  • 2 slots 45 mm x 27 mm x 25 mm
  • 4 slots 40 mm x 27 mm x 25 mm
  • 1 slot 27 mm x 27 mm x 25 mm