AUFE085BO 295 mm x 147,5 mm x 85 mm foam tray for board game boxes
  • Visa
You can also find this product here:
  • 1 compartment 110 mm x 100 mm x 75 mm
  • 2 compartments 60 mm x 46 mm x 75 mm
  • 2 compartments 47 mm x 25 mm x 75 mm
  • 2 compartments 46 mm x 25 mm x 75 mm
  • 4 compartments 32 mm x 25 mm x 75 mm
  • 1 compartment 30 mm x 25 mm x 75 mm
  • 2 compartments 25 mm x 25 mm x 75 mm
  • Foam tray dimension: 295 mm x 147,5 mm x 85 mm height, effective depth: 75 mm