AWFN035BO 35 mm foam tray for Ghostbusters board game box with 39 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The tray offers:
  • 39 compartments for ghosts and Ghostbusters
  • 1 compartment for Ecto-1
  • 16 compartments 46 mm x 25 mm x 25 mm
  • 22 compartments 40 mm x 25 mm x 25 mm
  • 1 compartment 58 mm x 30 mm x 25 mm
  • Foam tray dimension: 280 mm x 280 mm x 35 mm height, effective depth: 25 mm