AWFP060BO 60 mm foam tray for Ghostbusters board game box with 14 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The tray offers:
  • 3 compartments for Bosses
  • 8 compartments for Ghosts
  • 2 compartments for tokens
  • 1 huge compartment for cards and game board tiles
  • Foam tray dimension: 280 mm x 280 mm x 60 mm height, effective depth: 50 mm