BCMEBQ045BO 45 mm foam tray for Rising Sun: Dynasty Invasion
  • Visa
The 45 mm foam tray has:
  • 6 compartments for miniatures
  • 3 compartments for bases
  • 3 compartments for tokens
  • 1 compartment for cards
The Feldherr foam tray has the dimensions: 238 mm x 238 mm x 45 mm height. The 45 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 35 mm effective depth.