BDMEJD050BO foam tray for Scythe: The Rise of Fenris board game box - 8 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
  • The foam tray has the dimensions: 285 mm x 118 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).