BEMEXN080BO Feldherr foam tray for Munchkin Dungeon - core game box
  • Visa
In the 80 mm high insert you keep the two Boss Figures and the Wandering Monsters of level 3. Each monster is assigned its own compartment.
The foam tray has the dimensions: 285 mm x 142 mm x 80 mm total height (80 mm usable height + 10 mm foam base)