BHKY055BO 55 mm foam tray with 14 compartments for Massive Darkness - Monsters
  • Visa
The 55 mm foam tray for offers:
  • 1 compartment for Giant Spider
  • 1 compartment for Abyssal Demon
  • 1 compartment for Liliarch
  • 1 compartment for High Troll
  • 1 compartment for Hellhound
  • 1 compartment for Hero Color Bases and Color Pegs
  • 1 compartment for Combat Dices
  • 1 compartment for Wound Tokens
  • 1 compartment for Door Tokens, Pillar Tokens, Level Tokens, and Starting Zone Token
  • 1 compartment for Treasure Tokens
  • 1 compartment for Guard Cards and Roaming Monster Cards in sleeves
The Feldherr foam tray has the dimensions: 314 mm x 314 mm x 55 mm height. The 55 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 45 mm effective depth