BQMEAM060BO 60 mm foam tray for Sword and Sorcery
  • Visa
The foam insert fits perfectly into the original board game box.
The Feldherr foam tray has the dimensions: 395 mm x 270 mm x 60 mm height. The 60 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 50 mm effective depth