AFMEER060BO foam tray for Lords of Hellas - Terrain Expansion + Nemesis Adrestia
  • Visa
The remaining compartments measure:
  • 66 mm x 21 mm
  • 66 mm x 60 mm
  • 113 mm x 37 mm
  • The foam tray has the dimensions: 285 mm x 285 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base)